ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

AKER Group 2007 yılında ikamet amaçlı binalar ve endüstriyel yapıların inşaatını faaliyet alanı görerek, şantiye deneyimli mimarlar ve mühendisler tarafından kuruldu. Kısa zaman diliminde imza attığı başarılı projeler ile adını duyurarak referanslarda ulaşabileceğiniz iş bitirmeleri gerçekleştirdi.

AKER Group yalıtım, renavasyon, dış cephe mantolama uygulaması ve yapı malzemelerinin toptan alım satımı ve ithalatını ve ihracatını yapmak için Filli Boya ve Alsecco bayiliğini alarak, seçkin markalar ile piyasada yer almayı kendisine hedef belirlemiştir.

AKER Group Türkiye ve Dünyada; en iyi inşaat teknolojilerine sahip müteahhitlik, mühendislik, inşaat proje yönetimi ile iz bırakabilmeyi, kurumların güven duyarak taleplerinin karşılandığı merkez olarak alanında öncü ve global bir firma olma vizyonu ile her türlü teknolojik gelişme ve yeniliği üretiminin tüm alanlarına yansıtarak doğayı, doğaya zarar vermeden şekillendirip insanlığın hizmetine en kaliteli ve güzel şekilde sunmak için inşaat taahhüt sektörüne adım atmıştır.

AKER Group yöneticileri işlerini seven mesleklerine saygılı ve deneyimli mühendisler ve mimarlar grubudur. İşi yalnızca masa başında değil, her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanan bir gruptur. Takip edilen yol; uygulamayı birebir kontrol etmek, kontrol edilen her iş kaleminde bütüne uyumu için sarf edilen çaba ve iş ciddiyetinin motive edilmesini sağlamakta ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Yetkin mühendis, teknisyen ve usta kadromuz ile kaliteli yapım ve aksaksız kontrol İlkesini benimseyen firmamız, faaliyet kapsamına giren tüm konularda daima hizmeti ilke edinmiş olup müsterilerinin  bir telefon kadar yakınındadır.