Aker Yapi

 aker-yapi-insaat-taahhut-yalitim-izolasyon-kompozit

Aker Yapı

Aker İnşaat şantiye deneyimli mühendis ve mimarlar tarafından kuruldu. Genç yaşına rağmen imza attığı projelerde gösterdiği başarılarla adını duyurarak, çok kısa zaman diliminde referanslar bölümünde ulaşabileceğiniz iş bitirmelerini gerçekleştirdi.

Aker İnşaat dış cephe mantolama uygulamasında Filli Boyanın bayiliğini alarak seçkin markalar ile piyasada yer almayı kendisine hedef belirlemiştir.

Aker yöneticileri işlerini seven mesleklerine saygılı ve deneyimli mühendisler ve mimarlar grubudur. İşi yalnızca masa başında değil, her türlü mevsim koşullarında ve doğrudan uygulama sahasında takip ederek, ekip çalışmasının başarıya ulaşacağına inanan bir gruptur. Takip edilen yol; uygulamayı birebir kontrol etmek, kontrol edilen her iş kaleminde bütüne replika saat uyumu için sarfedilen çaba ve iş ciddiyetinin motive edilmesini sağlamakta ve her geçen gün kendini yenilemektedir.

Yetkin mühendis, teknisyen ve usta kadromuz ile kaliteli yapım ve aksaksız kontrol İlkesini benimseyen firmamız, faaliyet kapsamına giren tüm konularda daima hizmeti ilke edinmiş olup bir telefon kadar yakınınızdadır.

Saygılarımızla,

İnş. Yük. Müh. Erkan AKINCI

 

İletişim Bilgileri

Aker Yapı

  • Soğanlık Yeni Mh. Balıkesir Cd. No:6C- AB Blok K:6 D:65 Uprise Elite / Kartal – İSTANBUL
  • +90 216 371 07 68
  • erkan@akeryapi.com.tr
  • +90 216 305 80 51